Malé veselé dekorácie pre každú dievčinu, ktorá má rada jednorožců. Veselé tvary a žiarivé farby týchto ručne vyrobených cukrových dekorácií potešia každého. Hodia sa na cupcakes i ďalšie múčniky. Cukrové zdobenie zvládne aplikovať aj cukrář začínajúci. Sú tiež skvelé riešenie, ako zapojiť do práce aj deti. V balení nájdete 6 ks veselých tvarov. V praktickom blistri pripravenom k použitiu nájdete nádherné jednorožce. Farby prirodzené extrakcie. Ozdobiť týmito dekoráciami môžete akýkoľvek múčnik či dezert, vždy bude vyzerať originálne.
Kryštálový cukor, voda, vaječný bielok, farbivá: košenila, kurkumín, bixín, drevené uhlie, brilantná modrá FCF; kyselina citrónová.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,2 g |
Taliansko
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Unicorn jednorožce | |
| Torta jednorožec | |
| Dekorácie na torty ozdoby a posypy | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622063108 |
| Kód produktu | 0500409 |