Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Jediaci papier k jednoduchému a rýchlemu dekorovaniu tortov. Ide o bezlepkový výrobok. Na jeho výrobe sú použité kvalitné suroviny a potravinárske farby. Tlač je vykonávaná v špeciálnej potravinárskej tlačiarni. Jedlý dort umožňuje ozdobenie torty či iných dezertov. Pokladá sa na hotový tort, jehož vrchnú časť môžete potrieť tenkou vrstvičkou maslového krému či fixačného jedlého gélu. Papír položte na túto vrstvu, uhladte a potrete opäť gélom. Bude lepšie držať a rozjasní sa jeho farby. Prikládajte ho na tortu minimálne tri hodiny pred konzumáciou, aby bol pri servírovaní tortu mäkký. Tento jedlý papier je potišť en motivom Jednorožec a dúha. Priemer 20 cm.

 

Zloženie produktu

Olivový olej, voda, zemiakový škrob, farbivá: E102, E110, E122, E133, E151, zahusťovadlo: maltodextrín

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1376 kJ
Energetická hodnota kcal 328,8 kcal
Tuk 0,0 g
    - z toho nasýtených 0,0 g
Sacharidy 69,0 g
    - z toho cukry 0,4 g
Bielkoviny 0,0 g
Soľ 0,1 g

Krajina pôvodu

Španielsko

Výrobná spoločnosť
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Technické parametre

Kategória: Jedlý papier jednorožec - Unicorn
Jedlý papier pre dievčatá
Jedlý papier
Unicorn jednorožce
Výrobca Dekora
EAN 8435035233857
Kód produktu 236018

Recenzia

Papier je veľmi pekný, má krásne výrazné farby.
Krásne, presne ako na obrázku.
Krásne,veľká spokojnosť
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty Jednorožec

Dekorácia na tortu – nejedlé guličky, 30 ks

Dekorácia na tortu — nejedlé guličky. Balenie obsahuje 30 ks.

8,40 €

Na sklade > 5 ks

Košíčky na muffiny 36 ks jednorožec (unicorn)

Papierové košíčky sú neoddeliteľnou súčasťou pečenia muffinov, cupcakes, hniezd a ďalších dezertov.

3,90 €

Na sklade posledné 3 kusy

Cukrová vata Jednorožec s nálepkou 30 g

Cukrová vata Jednorožec Dekora je sladká ružová dobrotka s jahodovou príchuťou a

1,40 €
4.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
-24 %
Forma na pečenie Jednorožec, 2,5 l, 36 × 21 cm

Forma na pečenie Jednorožec, 2,5 l, 36 × 21 cm

Forma na pečenie v tvare jednorožca — ideálna na detské torty pri narodeninách aj na iné príležitosti
20,50 €
15,70 €

Na sklade 4 ks

Cukrová dekorácia Jednorožec a dúha, 8 ks

Cukrový jednorožec a dúha v jednom balení.

4,40 €

Na sklade > 10 ks

Oplatky na zdobenie Jednorožec, 20 ks

Ozdob tortu, cupcake alebo muffin za chvíľu pomocou 20 jedlých oplátkových dekorácií s motívom jednor

2,00 €

Na sklade > 10 ks

Jedlý papier nalepte na tortu a zvýraznite farby:

Gél na jedlý papier Modecor – tubička 50 g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gél na jedlý papier, ktorý spoľahlivo prilepí obrázok na tortu,

3,90 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g

Gél na jedlý papier

3,70 €
4.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g

Gél na jedlý papier 50 g

2,60 €
5.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Želírovací sprej na ovocie a jedlý papier, 200 ml

Gélový sprej na ovocie a jedlý papier. Balenie 200 ml.

10,40 €
5.2 € / 100ml

Na sklade > 5 ks