Nádherné zdobenie cukrom je dokonalý spôsob, ako ľahko vytvoriť veľkolepú dekoráciu torty. Tento jedlý sortiment dodá vašim výtvorom dekoratívny nádych. Posypky sú ideálne na zdobenie veľkolepých tort, koláčikov, šišiek a dokonca aj zmrzliny. Jednoducho posypte svoje lahodné dobroty, akokoľvek sa vám to páči.
Balenie obsahuje: 90 g
Cukor, pšeničný škrob, glukózový sirup, dextróza, mliečna čokoláda [cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma], stabilizátor: E101, E120, E133, E141, E172; leštiace látky: šelak, včelí vosk, karnaubský vosk; môže obsahovať stopy orechov.
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1809 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 432,3 kcal |
| Tuk | 8,2 g |
| - z toho nasýtených | 5 g |
| Sacharidy | 87 g |
| - z toho cukry | 79,9 g |
| Bielkoviny | 1,6 g |
| Soľ | 0,1 g |
Nemecko
| Výrobca | Super Streusel |
| EAN | 4260658665846 |
| Kód produktu | 665846 |