Zmiešané perly FunCakes Soft Pearls Mix dodajú vášmu tortám, mufinom a sušenkám krásny konečný vzhľad. Táto zmes perál rôznych veľkostí má jemnú chuť a elegantný lesk, ideálny pre každú slávnostnú príležitosť. Vďaka svojej jemnej chuti sú ideálne pre malé aj veľké! Nech už zdobíte svadobný tort, darčeky na oslavu narodenín dieťaťa alebo narodeninové cupcakes, tieto perly vždy vytvoria očarujúci vzhľad! Zmes periel FunCakes Soft Pearls Mix Magic Fairytale 80g je ideálna pre zdobenie torty princezny alebo torty morskej panny.
Balenie obsahuje: 80 g
cukor, dextróza, ryžová múka, glukózový sirup, škrob (pšeničný, kukuričný), invertný cukrový sirup, leskladlá látka: E901, E903, E904, koncentrát (čierny ríbezľa, reďkvička, jablko, spirulina, svetlica farbiarská, červená repa), farbivo: E100, E120, E131, E133, E170, E173, E174, rastlinný olej (kokosový, repkový), zahusťovadlo: E414, maltodextrín, kyselina: E330, aróma, soľ, otruby (kukuričné).
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1658 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 396,2 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 87 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Farba | modrá / zelená / ružová / Silver |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8721154440864 |
| Kód produktu | F53710 |