Biele perleťové perly vyrobené z ryžových lupienkov a cukru. Sú perfektné na zdobenie tort, zmrzliny, zákuskov a perníčkov. Objavte kúzlo týchto periel, ktoré premení každý dezert na umelecké dielo. Sú viac než len dekorácie - sú to drobné akcenty, ktoré dodávajú lesk a jedinečnosť vašim sladkým výtvorom. Sú vyrobené z najkvalitnejších surovín. Ich povrchová úprava je inovatívnym prístupom k dekorácii, ktorá vyčnieva z tradičných jedlých ozdôb. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zamenšiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či Plechem s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely kryštalický cukor, ryžová múka, škrobový sirup, mastenec, leštia látka capol (šelak, rastlinný olej), konzervačná látka kyselina sorbová (E200), syntetická potravinárska farbivá: E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1463 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 349,6 kcal |
| Tuk | 0,07 g |
| - z toho nasýtených | 0,02 g |
| Sacharidy | 86,7 g |
| - z toho cukry | 79,3 g |
| Bielkoviny | 0,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,004 g |
Ukrajina
| Farba | biela |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Zdobenie cukrovou ryžou | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716926 |
| Kód produktu | ilc1280 |