Balenie obsahuje: 76 g
Dextróza, kukuričný škrob, dextrín, zahusťovadlo (E 414), protispékavá látka (E 470b), prírodné arómy, farbivá (E 160a, E 120), leštiace látky (E 904, E 903).
| Alergény | sója |
| Energetická hodnota kJ | 1607 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 384 kcal |
| Tuk | 0,7 g |
| - z toho nasýtených | 0,7 g |
| Sacharidy | 93 g |
| - z toho cukry | 72 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,02 g |
Spojené kráľovstvo
| Farba | oranžová |
| Kategória: | Zdobenie na Veľkú noc |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | PME |
| EAN | 5061027431579 |
| Kód produktu | ea24spk030 |