Skvelé posýpky v tvare žltých motýľov na zdobenie tort, cupcakeov, cukrovinky. Krásne dekorácie pre vaše pečivo. Vďaka rozmanitosti posýpok nimi môžete ozdobiť napríklad tortu pre dievčatko, chlapca alebo teenagera, ktorý miluje farebné dekorácie. Všestrannosť posýpok znamená, že ich môžete použiť pre rôzne príležitosti. Dodajte svojmu pečeniu jedinečný nádych s našimi jedlými cukrovými motýlikmi v krásnych pastelových farbách. Motýle sa skvele hodia na zdobenie tort, muffinov a ďalšieho pečiva, dodávajú im eleganciu a rozprávkový charakter. Na hotové pečivo stačí nasypať alebo naaranžovať do požadovanej podoby a je to. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovacej torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. S posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, kukuričný sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadlá: E412, E415, E466, E414; lešticí látka kapol (šeľak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivo: E102.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | žltá |
| Kategória: | Cukrové zdobenie s motívmi |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716209 |
| Kód produktu | ilc1206 |