Loading...

Zdobenie cukrom Milujem koláče

Počet produktov: 75
Akcia
- 45%
Cukrové zdobenie „Strieborný poklad“ 1 kg

Cukrové zdobenie „Strieborný poklad“ 1 kg

21,10 €
11,60 €
1.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie ružová zmes, 80 g

Cukrové zdobenie ružová zmes, 80 g

Cukrové zdobenie ružový mix, balenie 80 g

5,60 €
7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie Rozprávkové, 80 g

Cukrové zdobenie Rozprávkové, 80 g

Cukrové zdobenie „Rozprávkové alebo“. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie kráľovsky modré, 80 g

Cukrové zdobenie kráľovsky modré, 80 g


4,70 €
5.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks
- 46%
Cukrové zdobenie Červený kokteil 80 g

Cukrové zdobenie Červený kokteil 80 g

Cukrové zdobenie „Červený kokteil“. Balenie 80 g.
4,80 €
2,60 €
3.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie „Výlet do vesmíru“, 80 g

Cukrové zdobenie „Výlet do vesmíru“, 80 g

5,00 €
6.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobenie „Chlapec alebo dievča?“ 80 g

Cukrové zdobenie „Chlapec alebo dievča?“ 80 g


3,00 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Farebná lúka, 80 g

Cukrové zdobenie Karneval, balenie 80 g.

3,40 €
4.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie biele srdce, mix 80 g

Cukrové zdobenie – biele srdiečka, balenie 80 g

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 35%
Cukrové zdobenie ružový mix, 80 g

Cukrové zdobenie ružový mix, 80 g

Cukrové zdobenie ružový mix, balenie 80 g
4,80 €
3,10 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 43%
Cukrové zdobenie Perfektná párty 80 g

Cukrové zdobenie Perfektná párty 80 g

Cukrové zdobenie — ideálne na párty. Balenie 80 g.
4,80 €
2,70 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Rozkvitnutá lúka, 80 g

Cukrové zdobenie Rozkvitnutá lúka. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie – farebná extravagancia, 80 g

Cukrové zdobenie — farebná extravagancia. Balenie 80 g.

4,50 €
5.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 35%
Cukrové zdobenie Ranná rosa, 80 g

Cukrové zdobenie Ranná rosa, 80 g

Cukrové zdobenie „Ranná rosa“. Balenie 80 g.
4,80 €
3,10 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Cukrové zdobenie Veľká párty 80 g

Cukrové zdobenie Veľká párty 80 g

Cukrové zdobenie Veľká párty, 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 41%
Cukrové zdobenie – modré a biele holúbky, 1 kg

Cukrové zdobenie – modré a biele holúbky, 1 kg

Cukrové zdobenie — modré a biele holubičky. Balenie 80 g.
13,10 €
7,70 €
0.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 19%
Cukrové zdobenie Závan mäty 80 g

Cukrové zdobenie Závan mäty 80 g

Cukrové zdobenie Závan mäty. Balenie 80 g.
4,30 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie Vesmír 80 g

Cukrové zdobenie „Kvetúce alebo“. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Zimná rozprávka 80 g

Cukrové zdobenie „Zimná rozprávka“. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Šeříková krása 80 g

Cukrové zdobenie „Šeříková krása“. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 31%
Cukrové zdobenie Bohatá myseľ 80 g

Cukrové zdobenie Bohatá myseľ 80 g

Cukrové zdobenie Bohatá myseľ. Balenie 80 g.
4,80 €
3,30 €
4.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 27%
Cukrové zdobenie Fantastická chrpa, 80 g

Cukrové zdobenie Fantastická chrpa, 80 g

Cukrové zdobenie „Fantastická chrpa“. Balenie 80 g.
4,80 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
- 37%
Cukrové zdobenie „Zlaté pokušenie“, 80 g

Cukrové zdobenie „Zlaté pokušenie“, 80 g

Cukrové zdobenie „Zlaté pokušenie“. Balenie 80 g.
4,80 €
3,00 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks
- 35%
Cukrové zdobenie BIELY mix, 80 g

Cukrové zdobenie BIELY mix, 80 g

Cukrové zdobenie biele, mix. Balenie 80 g.
4,80 €
3,10 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Horúci bozk 80 g

Cukrové zdobenie „Horúci bozk“. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie srdiečka, mix, 80 g


4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 34%
Cukrové zdobenie červeno‑fialovo‑biele, 80 g

Cukrové zdobenie červeno‑fialovo‑biele, 80 g

3,00 €
2,00 €
2.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie „Láska na prvý pohľad“, 80 g

Cukrové zdobenie — láska na prvý pohľad. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Cukrové zdobenie Jemný motýľ 80 g

Cukrové zdobenie jemný motýľ od I love cakes. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
- 33%
Cukrové zdobenie Farebná láska, 80 g

Cukrové zdobenie Farebná láska, 80 g

Cukrové zdobenie Farebná láska. Balenie 80 g.
4,80 €
3,20 €
4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 20%
Cukrové zdobenie: trojfarebné pusinky, 80 g

Cukrové zdobenie: trojfarebné pusinky, 80 g

Cukrové zdobenie — trojfarebné pusinky, balenie 80 g
3,00 €
2,40 €
3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 17%
Cukrové zdobenie Zlatý mix 80 g

Cukrové zdobenie Zlatý mix 80 g

3,00 €
2,50 €
3.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Oranžový mix 80 g

Cukrové zdobenie Oranžový mix. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie „Popoluščin sen“ 80 g

Cukrové zdobenie „Popoluščin sen“, balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie — farebná inšpirácia, 80 g

Cukrové zdobenie — farebná inšpirácia od I Love Cakes. Balenie 80 g.

4,10 €
5.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.