Cukrové perličky sú krásnym doplnkom hladkého povrchu dortov. Dá sa s nimi zdobiť aj perníčky, drobné cukrovinky, muffiny alebo torty. Ide o univerzálne dekorácie, ktoré vám pomôžu doladiť vaše chutné pečivo. Ďalšou obrovskou výhodou periel je ich ľahká aplikácia. Stačí ich položiť na vámi vybraný povrch a je hotovo. Perly sa dokonale hodia k cukrovej paste a ďalším. Lze ich kombinovať s rôznymi krémami. V našej ponuke nájdete jemné cukrové perly, ktoré možno bez obáv konzumovať aj s dezertom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, lesklá látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastok, potravinárske farbivo: E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | Silver |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715950 |
| Kód produktu | ilc1179 |