Cukrové dekorácie FunCakes sú ideálne na zdobenie tortíkov. Samozrejme sú tiež skvelé na muffiny, sušienky, dezerty a ďalšie cukrárske výrobky, ktoré vás len napadnú. Zdobenie je určené pre finálne dekorovanie, bez nutnosti ďalších úprav.
Balenie obsahuje: 80 g
cukor, škrob(pšeničný, kukuričný), glukózový sirup, farbivo: E120, rastlinný olej (kokosový), glazúra: E901
| Energetická hodnota kJ | 1646 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 393,3 kcal |
| Tuk | 0,0 g |
| - z toho nasýtených | 0,0 g |
| Sacharidy | 97,0 g |
| - z toho cukry | 83,0 g |
| Bielkoviny | 0,0 g |
| Soľ | 0,0 g |
Holandsko
| Farba | ružová |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143516993 |
| Kód produktu | F51505 |