Cukrová figurka predstavuje dievčinu v ružovej v Paríži. Je vhodná na zdobenie torty aj ako darček ku zvláštnej príležitosti.
biely cukor, vaječný albumín, glukózový sirup, cukrársky tuk, kryštalická glukóza, glycerín, zahusťovadlá E412, E415, E466, kukuričný škrob, modifikovaný škrob, regulátor kyslosti E330, konzervant E200, vanilková aróma, potravinárske farbivá E102, E110, E133, E124, E132, E171.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1465 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 350,1 kcal |
| Tuk | 2 g |
| Sacharidy | 83 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Slovensko
| Farba | ružová |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116703995 |
| Kód produktu | 297kdruzova |