Loading...

Cukrárenské hviezdičky na koláčiky 50x30mm 40ks

Podrobný popis produktu

Košíky na muffiny sú vyrobené z papiera na pečenie a môžete ich použiť na prípravu tých najdokonalejších dezertov na oslavy pre deti aj dospelých. Vytvárajte chutné koláčiky a muffiny s elegantným balením. 40 košíčkov v balení.

Video recept na osie hniezda

Vyskúšajte najobľúbenejšie vianočné cukrovinky - osie hniezda s naším video receptom.

Ostatný tovar s vianočnou tematikou

4,70 EUR
Skladom
0,80 EUR
Skladom
10,40 EUR
Skladom
5,90 EUR
Skladom

Recenzie produktu

Napísať recenziu

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.