Cukrová posýpka vo forme malých kachničiek na cukrárske ozdoby. Cukrové zdobenie na cukrárske ozdoby (sušienky, torty, zákusky, zmrzliny, muffiny, dorty). Konfety majú tvrdú textúru, vďaka ktorej dobre držia na rôznych druhoch hmôt a zmrzliny. Mali by byť skladované v tesne uzavretej nádobe a chránené pred žiarením, aby sa zabránilo ich vyblednutiu.
Balenie obsahuje: 40 g
cukor (83 %), rastlinný tuk (palmový), zemiakový škrob, ryžová múka, kukuričný škrob, farbivo: brilantná modrá (E133), prírodná aróma. Podmienky skladovania: Skladujte na chladnom a suchom mieste, v uzavretej nádobe. Chráňte pred slnečným žiarením.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1763 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 421,3 kcal |
| Tuk | 5,1 g |
| - z toho nasýtených | 2,6 g |
| Sacharidy | 93 g |
| - z toho cukry | 83 g |
| Bielkoviny | 0,3 g |
| Soľ | 0,1 g |
Poľsko
| Farba | žltá |
| Výrobca | Dekor Pol |
| EAN | 5902022413453 |
| Kód produktu | 5028 |