Posyp má podobu rôzne veľkých guličiek v ružových odtieňoch. Ide o sladký posyp z rady jedinečných produktov od ILOVECAKES. Nemení chuť zdobených výrobkov, je vyrobený z prírodných farbív a má chuť cukrovej pasty. Ide o veľmi univerzálne zdobenie, ideálne na dekorovanie cupcakov, sušienok, perníčkov, muffinov, tort, zákuskov, pečiva, dortov, pralín, lanýžov, čokolády, zmrzliny a mnohých ďalších sladkých výrobkov, najmä tých s krémami a polevou. Vhodný pre každú príležitosť: svadba, karneval, narodeniny, Deň matiek a mnoho ďalších. Balený v praktickej skrutkovacej dóze.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, kukuričný sirup, ryžová múka, mastenec, lešticí látka capol, konzervant kyselina sorbová (E200), potravinárske farbivá: E122, E124, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | ružová |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116714526 |
| Kód produktu | ilc1050 |