Biele ozdobné srdiečka sú elegantné cukrové dekorácie na torty a dezerty.
Balenie obsahuje: 150 g
Cukor, práškový cukor, zemiakový ryžový a kukuričný škrob, pšeničná múka, glukózový sirup, maltodextrín, farbivo: E171, vanilková aróma, leštiace látky: E903 a E904. Môže obsahovať stopy: lepku, mlieka, sóje, orechov.
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1677 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 400,7 kcal |
| Tuk | 1 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 95,1 g |
| - z toho cukry | 85,9 g |
| Bielkoviny | 1,1 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | < 0,01 g |
Holandsko
| Farba | biela |
| Výrobca | Tasty Me |
| EAN | 8718734056133 |
| Kód produktu | TM2520 |