Lahodná mliečna čokoláda s chrumkavou cukrovou polevou v pastelových farbách. Tieto perly merajú približne 10 mm a majú matný povrch.
Balenie obsahuje: 70 g
Mliečna čokoláda (65%) [cukor, kakaové maslo (min. 20%), sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor; sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, kakaová sušina: min. 32%]
| Alergény | mlieko, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2087 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 498,7 kcal |
| Tuk | 21,6 g |
| - z toho nasýtených | 13,2 g |
| Sacharidy | 71 g |
| - z toho cukry | 69,8 g |
| Bielkoviny | 3,9 g |
| Soľ | 1 g |
Spojené kráľovstvo
| Farba | zelená / biela |
| Výrobca | Scrumptious |
| EAN | 5055884448887 |
| Kód produktu | 6237.70g |