Sada obsahuje 12 čokoládových guľôčok z jemnej horkej čokolády. Módne výrobky sú ideálne na zdobenie narodeninových tort, cupcakes na majstrovstvá sveta vo futbale, koláčov a dezertov.
Cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, sušené plnotučné mlieko, prírodná vanilková aróma, farbivo: E171. Môže obsahovať stopy orechov!
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2415 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 577,1 kcal |
| Tuk | 42 g |
| - z toho nasýtených | 25,2 g |
| Sacharidy | 39,9 g |
| - z toho cukry | 37,2 g |
| Bielkoviny | 5,3 g |
| Soľ | 0,01 g |
Nemecko
| Výrobca | Gunthart |
| EAN | 4049583111365 |
| Kód produktu | 1136 |