Rubínová čokoláda je po tmavej, mliečnej a bielej najneobvyklejším čokoládovým objavom posledných 80 rokov. Tento dar matky prírody prekvapuje a oslňuje úplne novým zážitkom z chuti a farby čokolády, ktorá sa rodí z rubínových kakaových bôbov bez pridania akýchkoľvek farbív alebo ovocných aróm. RB1 - je štvrtý typ čokolády - jeden z najväčších, inovatívnych objavov v tomto odvetví. Prírodná čokoláda vyrobená z RUBY kakaových bôbov s jedinečnou rubínovou (ružovou) farbou a originálnou jemnou chuťou s nádychom lesného ovocia a ľahkým náznakom kyslosti. Čokoláda neobsahuje žiadne pridané arómy ani farbivá, všetky jej jedinečné senzorické vlastnosti pochádzajú priamo z kakaových bôbov. Bola vytvorená s ohľadom na profesionálov, remeselníkov a kuchárov a teraz je dostupná pre všetkých. Chuť čokolády sa opisuje ako intenzívna ovocná chuť so sviežimi, kyslastými tónmi. Čokoláda má perfektnú tekutosť (3/5), vďaka čomu je jej použitie všestranné. Pri použití na čokoládové tabuľky a figúrky prekvapí svojím saténovým leskom a chrumkavou štruktúrou. Má status čokoládovej polevy, pretože obsahuje viac kakaového masla (čokoládová poleva obsahuje 32-39 % kakaového masla).
Balenie obsahuje: 400 g
cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín (E322), regulátor kyslosti: kyselina citrónová (E330), prírodná vanilková aróma
| Alergény | mlieko, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2352 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 562 kcal |
| Tuk | 35,9 g |
| - z toho nasýtených | 21,5 g |
| Sacharidy | 49,0 g |
| - z toho cukry | 48,0 g |
| Bielkoviny | 9,3 g |
| Soľ | 0,3 g |
Belgicko
| Farba | Ruby |
| Výrobca | Callebaut |
| EAN | 5410522645859 |
| Kód produktu | chr.r36rb12.e0.d94 |