Loading...

Bonbóny

Bonbóny môžete ľahko vyrábať v silikónových formách z našej ponuky. Vyberať pritom môžete tradičné aj menej tradičné tvary.

Silikónové formy na bonbóny

Výroba bonbónov pomocou silikónovej formy je veľmi jednoduchá. Silikón je pružný a nepriľnavý materiál, odolný voči teplotám od -60 do +230 stupňov Celzia. Bonbóny môžete vyrábať z čokolády, karamelu alebo fondánu. Vyberte si tie najlepšie formy pre vaše cukrárske výrobky. Ponúkame špeciálne silikónové formy na výrobu gumových medvedíkov aj bonbónov z čokolády a izomaltu. Silikónové formy môžete použiť na pečenie aj na mrazenie či chladenie výrobkov. Nepriľnavý povrch foriem nemusíte ničím vymazávať a hotové bonbóny vyberiete veľmi ľahko. U nás nájdete formy Orion a Silikomart. Vyberať môžete aj ďalšie pomôcky na výrobu bonbónov, napríklad hotový marcipán, fondán, polevy, ozdoby a ďalšie produkty. Všetok tovar máme skladom, preto je doručenie k vám veľmi rýchle.

Filtrovať

Silikónová forma na bonbóny tuti fruti

Silikónová forma na prípravu šestnástich bonbónikov zo želé v tvare ovocia.
13,70 EUR
Skladom 3  ks

Silikónová forma na výrobu bonbónov


TESTOVÁNO
Silikónová forma na výrobu bonbónov
Silikónová forma na výrobu 16 bonbónikov z čokolády aj izomaltu.
10,90 EUR
Skladom 5  ks

Silikonová forma na bonbony Nerdy Nummies

Silikonová forma na bonbony - Nerdy nummies. Rozměry: 1,4 x 16 x 21,7 cm
8,20 EUR
Není skladem

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie