Balenie obsahuje: 35 g
organické kakaové maslo, farbivá E104, E133
| Energetická hodnota kJ | 3771 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 901,1 kcal |
| Tuk | 99,9 g |
| - z toho nasýtených | 63,1 g |
| Sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0,003 g |
Spojené kráľovstvo
| Farba | zelená |
| Výrobca | Sugarflair |
| EAN | 634158974533 |
| Kód produktu | DR-C308 |