Tá ganache s jemnou a lahodnou príchuťou lieskových orieškov prináša krémovú štruktúru a bohatý orieškový profil, ktorý skvele doplní širokú škálu cukrárskych výrobkov. Je pripravená k okamžitému použitiu – ako náplň alebo poleva pre rôzne druhy dezertov, rovnako aj pre výrobu pralín.
Balenie obsahuje: 500 g
cukor, rastlinný olej (palmový, shea), mleté lískové orísky (15.9%), sušené odstredené mlieko, emulgátor slnečnicový lecitín, vanilín
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2500 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 597,4 kcal |
| Tuk | 42 g |
| - z toho nasýtených | 16 g |
| Sacharidy | 50 g |
| - z toho cukry | 48 g |
| Bielkoviny | 6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,15 g |
EÚ
| Farba | hnedá |
| Kategória: | Náplne do praliniek |
| Náplne do makróniek | |
| Ghana – ganáš | |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 5999578440521 |
| Kód produktu | DR-SA5373 |