Loading...

Airbrush farba 55 ml White

bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
kóšer kóšer
Jedlá farba na airbrush White, vhodná aj na aplikáciu štetcom. Balenie 55 ml.
Nie je na sklade

4,80 €
8.7 € / 100ml
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Magic Airbrush Colors je farba pôvodne vyvinutá pre airbrush s veľmi hladkou konzistenciou bez plávajúcich častíc. Rýchlo schne a čistí sa jednoducho horúcou vodou alebo alkoholom. Ak nemáte airbrush, môžete použiť rôzne štetce a dosiahnuť efekty od jemného nástreku až po kreatívne maľovanie na torty či jedlé figurky. Magic Airbrush Colors™ neobsahuje glycerol a výborne funguje s krémovými plnkami aj s polevou; je dostatočne koncentrovaná, takže na výrazný farebný efekt stačia pár kvapiek.

Objem

Balenie obsahuje: 55 ml

Zloženie produktu

voda, propylénglykol, farbivo E171, stabilizátor E415, regulátor kyslosti E331, konzervačná látka E211

Ďalšie informácie

Farba Biela
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Motek Sugarcraft India Private Limited
KAILASH NAGAR MODEL TOWN, AMBALA CITY Haryana Indie
hello@magiccolours.co.in
www.magiccolours.co.in

Technické parametre

Kategória: Airbrush farba Magic colours
Výrobca Magic Colours
EAN 7290015718240
Kód produktu ABWTE

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Airbrush farba perleťová 55 ml — Bronze

Jedlá farba na airbrush Bronze, vhodná aj na aplikáciu štetcom. Balenie 55 ml.

6,10 €
11.1 € / 100ml

Na sklade 5 ks

Airbrush farba perleťová 55 ml Chestnut Brown

Airbrush farba perleťová Chestnut Brown. Balenie 55 ml.

5,70 €
10.4 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba Magic Colours (55 ml) Forest Green ABFOR dortis

Tieto farby majú veľmi hladkú konzistenciu bez viditeľných častíc.

4,10 €
7.5 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba 55 ml – fialová

Jedlá farba na airbrush, vhodná aj na aplikáciu štetcom. Balenie 55 ml.

4,80 €
8.7 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus