Loading...
Akcia
4Cake Cukrové dekorácie biela a strieborná Snehobiela strieborná (80 g) Besky edition

4Cake Cukrové dekorácie biela a strieborná Snehobiela strieborná (80 g) Besky edition

Zloženie: biely cukor, pšeničná múka, škrob, melasa, mastenec, leštiaca látka Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá E415, E412, E466, strieborný lesk, farbivo E174 Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1570 kJ/375 kcal,
PREDAJ UKONČENÝ
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Zloženie: biely cukor, pšeničná múka, škrob, melasa, mastenec, leštiaca látka Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá E415, E412, E466, strieborný lesk, farbivo E174 Výživové hodnoty na 100 g: (z toho nasýtené mastné kyseliny 1,5 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 87 g), bielkoviny 4,5 g, soľ 0,01 g

Výrobná spoločnosť
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametre

Výrobca dortis
EAN 8594217872427
Kód produktu DR-EX7856-80

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Cukrové zdobenie Paw Patrol 70 g


3,20 €
4.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové farebné zdobenie tyčinky 80 g

Cukrové zdobenie v podobe farebných tyčiniek je ideálne na dekoráciu tort, zákuskov a pohárov.

1,70 €
2.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Ozdobné písmeno 45 g

Farebné zdobenie v tvare písmen. Balenie 45 g.

2,20 €
4.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Zdobenie «Ľadová kráľovná», 90 g, 0602

Pred vami sa rozprestiera rozprávková krajina pokrytá snehom a ľadom, ktorá vás pozýva na nezabudnute

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks