Složení: bílý cukr, pšeničná mouka, škrob, melasa, rafinovaný bělený dezodorizovaný palmový olej, modifikovaný škrob, kukuřičný škrob, zahušťovadla E415, E412, E466, E414, mastek, maltodextrin, rybí želatina, leštící látka Capol, barviva E102, E124, E133, E170, E172, E174, voda
Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1699,84 kJ/406 kcal, tuky 5,5 g (z toho nasycené 1,5 g), sacharidy 92 g (z toho cukry 89 g), bílkoviny 2 g, sůl 0,01 g
Balenie obsahuje: 70 g
biely cukor, pšeničná múka, škrob, melasa, rafinovaný bielený dezodorizovaný palmový olej, modifikovaný škrob, kukuričný škrob, zahusťovadlá E415, E412, E466, E414, mastenec, maltodextrín, rybia želatína, leštiaca látka Capol, farbivá E102, E124, E133, E170, E172, E174, voda
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1699 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 406 kcal |
| Tuk | 5,5 g |
| - z toho nasýtených | 1,5 g |
| Sacharidy | 92 g |
| - z toho cukry | 89 g |
| Bielkoviny | 2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
EÚ
| Farba | Farebná |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217873080 |
| Kód produktu | DR-EX0672-70 |