Loading...

Súpravy čokoládových farieb

Potravinárske farbivá na čokoládu a tukové látky sú farbivá, ktoré sa veľmi dobre rozpúšťajú v tukoch a umožňujú dosiahnuť veľmi intenzívnu a živú farbu čokolády a čokoládových krémov. Vďaka svojej konzistencii sa rovnomerne rozotierajú bez toho, aby vytvárali nevzhľadné šmuhy. Farby na tuky - aj v malých dávkach - umožňujú získať dokonalú farbu čokolády, cukrovej hmoty, marcipánu, krému alebo kráľovskej polevy. V našej ponuke nájdete profesionálne farby na čokoládu od renomovaných spoločností, ako sú Color Mill, Tasty me alebo Sugarflair. Súpravy na farbenie čokolády vám umožnia zafarbiť čokoládu na akúkoľvek farbu podľa vášho výberu. Farbivá na tuk sú tiež vynikajúce farbivá na maľovanie na čokoládu alebo na vytváranie transferových fólií v rôznych farbách. Pomocou nich budete môcť vytvoriť efektné ručne vyrábané čokoládové ozdoby s originálnou farbou. Čokoládové farbivá sa rozpúšťajú v tuku, takže ich možno úspešne pridávať do čokoládya čokoládových hmôt, ako aj do kakaového masla alebo krémov, ktorých základom je smotana alebo tuk. To však nie je ich jediné použitie. Rovnako dobre slúžia na farbenie karamelov, cukrovej hmoty alebo marcipánu. Ich veľkou výhodou je, že nemenia chuť ani konzistenciu farbeného výrobku.

Filtrovať
Zoradiť

Sada čokoládových farieb 4ks na olejovej báze, 4x7g

S týmito farbami môžete čokoládu ľahko zafarbiť na ľubovoľnú farbu. V balení 4x7 g.
5,80 EUR
Na sklade posledné 2 kusy

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.