Loading...

Súprava na výrobu lízaniek

Jednou z najobľúbenejších svadobných tradícií je obdarovanie hostí odchodom.z oslavy malým darčekom ako poďakovanie za ich prítomnosť a vyjadrenie sympatií. Medzi takéto darčeky pre hostí zvyčajne patrí sladké občerstvenie, medzi ktorým je najčastejšou voľbou klasická torta. Dnes sa však mladé páry vymykajú zaužívaným schémam a čoraz častejšie volia originálne nápady, ktorými môžu prekvapiť rodinu a priateľov. V poslednom čase sa skutočným hitom stala veľmi efektná ponuka, a to cake pops. Cake pops si môžete pripraviť aj doma. Hneď na začiatku treba spomenúť, že cake pops nie je nič iné ako torta na tyčinkách, ktoré vyzerajú ako lízanky. Akékoľvek sladké a jemné cesto vytvarované do guľôčok sa skrýva pod cukrovou, zvyčajne umelecky zdobenou polevou. Zvyčajne sa používajú vopred upečené, rozdrobené muffiny, piškótové torty alebo dokonca torty zmiešané s krémovou prísadou podľa vlastného výberu (napr. Krém si možno vybrať z ponuky krémových ingrediencií (syr mascarpone, arašidové maslo, čokoládový krém). Na vytvorenie tohto sladkého občerstvenia budete určite potrebovať pekné tyčinky. Na odmeranie rovnakého množstva zmesi sa bude výborne hodiť naberačka na zmrzlinu. Ďalším dômyselným trikom je použiť napríklad kúsok polystyrénu na prilepenie už obalených lízaniek. Poleva sa potom spojí do dokonalej guľôčky a nerozplácne sa, ako keď dáte napríklad cake pops na papier na pečenie. Polevu budete musieť aj roztopiť, preto sa vám bude hodiť hrniec a kovová miska na "vodný kúpeľ". Užitočné sú aj súpravy na výrobu cake popov v našej ponuke, pretože obsahujú všetky potrebné komponenty.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.