Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 181,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, tovar ako na obrázku.
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku

Škoricovník čínsky pochádza, ako napovedá názov, z Číny, no postupne sa rozšíril do Indonézie, Malajzie, Laosu, Thajska, Vietnamu a Japonska. Dorastá až do 10 m, avšak na plantážach sa udržiava do cca 2 m. Kôra tejto odrody škorice je pevná a hustá, tvorí ju jedna vrstva a obsahuje prirodzený toxín kumarín. Sušená kôra je zvinutá do tyčiniek dlhých približne 8 cm. Využijete ju na vianočné cukrovinky, do sladkého pečiva, na zdobenie a dochutenie dezertov; v ázijskej, latinoamerickej, arabskej aj španielskej kuchyni sa pridáva k mäsovým jedlám, ďalej do vareného vína, čajov, kávy a likérov; používa sa aj pri príprave mastí, v parfumérii a kozmetike.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 100 g

Zloženie produktu

celá škorica

Krajina pôvodu

Vietnam

Ďalšie informácie

Farba hnedá
Výrobná spoločnosť
Jelínek & syn Profikoření, s.r.o.
Fryštátská 902 / 7, Havířov - Prostřední Suchá 735 64
info@profikoreni.cz
www.profikoreni.cz

Technické parametre

Kategória: Korenie
Výrobca Koření
EAN 2700001200062
Kód produktu KO1020146

Recenzia

100 %
Všetko v poriadku. Super rýchle dodanie.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Mleté klinčeky (50 g)

Korenie klinček mletý je ideálne na dochutenie múčnikov i kompótov. Balenie 50 g.

3,50 €
7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Citrónová kôra mletá, 30 g

Citrónová kôra mletá Grešík. Balenie 30 g.

2,90 €
9.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Klinček celý (50 g)

Klinček celý – balenie 50 g

2,60 €
5.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Badián mletý (50 g)

Badián mletý je vyrobený z lesklých semien plodov badiánu. Balenie 50 g.

3,40 €
6.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks