Loading...

Krabička na cukrovinky skladacia s okienkom 25x15x7 cm 1 ks imitácia dreva vianočná

Krabička na vianočné cukrovinky či výslužku skladací, s priehľadným otvorom - motív imitácie dreva. Rozmery 25 x 15 x 7 cm.
PREDAJ UKONČENÝ
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Chutné sladkosti sa nebojte baliť do krásnych obalov! Obdarovaný či zákazník bude z obalu nadšený a bude sa tešiť na vyskúšanie obsahu. Roztomilé obaly na vianočné cukrovinky dar ešte ozvlášni a srdce vašich hostí zaplesá rýchlejšie už len pri pohľade na ne. Môžete svojím zákazníkom originálnym spôsobom poďakovať za spoluprácu. Skladačka krabička s priehľadným viečkom má na sebe vianočné motívy.
Výrobná spoločnosť
Alvarak Group a.s.
Kanadská 775 Planá n. Lužnicí 391 11
alvarak@alvarak.com
www.alvarak.cz

Technické parametre

Výrobca Alvarak
EAN 8590838194948
Kód produktu CBOX.105

Recenzia

veľmi pekná aj šikovná krabička na cukrovinky, veľká spokojnosť
krásny, ale nemohol som ho zložiť
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Ostatný tovar s vianočnou tematikou

-26 %
Cukrové perličky metalické zlaté 7 mm, 80 g

Cukrové perličky metalické zlaté 7 mm, 80 g

Cukrové perličky, zlaté metalické, veľké 7 mm. Balenie 80 g.
10,50 €
7,80 €
9.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Vykrajovátko chalúpka, sada 75 × 5

Veľký vykrajovač z pocínovaného plechu v tvare kľúča.

3,30 €

Na sklade > 10 ks

Vianočný posyp tyčinka 1 g


5,00 €
500 € / 100g

Nie je na sklade
-32 %
Silikónová forma Jeleň 7,5 × 6 cm

Silikónová forma Jeleň 7,5 × 6 cm

Silikónová forma – sobík
5,60 €
3,80 €

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie 90 g Holy Night

Cukrové zdobenie Holly Night od Super Streusel. Balenie 90 g.

9,60 €
10.7 € / 100g

Nie je na sklade

Košíčky na cupcakes vianočné, 50 × 32 mm, 36 ks

Košíčky na cupcaky s vianočným motívom. Rozmer 50 × 32 mm. Balenie: 36 ks.

2,20 €

Na sklade posledné 3 kusy