Loading...

Rautová sukňa na stôl

Ak pripravujete svadbu alebo organizujete rodinnú oslavu či obchodnú konferenciu, je dôležitý každý detail. Ak máte záujem o módne dekorácie stola, sú vhodnou voľbou rautové sukne na stôl, ktoré pôsobia veľmi elegantne a zakryjú nohy stola. Moderná sála pre hostí by mala pútať pozornosť, byť módna a zodpovedať štýlu akcie. Napríklad plánujete svadobnú hostinu a ak chcete, aby stoly boli naozaj elegantné, perfektným riešením bude sukňa na stôl, ktorá ho krásne olemuje. Jednoducho sú to obrusy, ktoré vyzerajú skvelo v bielej aj v rôznych iných farbách. Ceny takýchto produktov rozhodne nie sú nijako vysoké. Pri výbere takejto dekorácie stola sa zamerajte predovšetkým na kvalitné materiály, pevný povrch a dostupnú cenu. Profesionálna rautová sukňa je charakteristická tým, že ju môžete opakovane odstrániť a položiť späť na stôl kedykoľvek potrebujete. Samotné nasadenie na okraj stola je veľmi jednoduché, sukňa drží na svojom mieste vďaka gumičke.

Filtrovať

Rautová sukňa na stôl biela 426 x 73cm

Biela rautová sukňa na zakrytie nôh stola. Vyrobená z plastu. Rozmery 426 × 73 cm.
4,30 EUR
Nie je na sklade

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.