Loading...

Prachová farba Silikomart

Odvar z červenej repy ako potravinárske farbivo? Babičkine metódy boli pravdepodobne populárne, ale určite oveľa menej účinné a spoľahlivé. Hotové farby na koláče od Silikomart sú jednoduchým a pohodlným spôsobom, ako vykúzliť dúhovo sfarbené pečivo! Zlatý koláč, jednorožec alebo farebné ozdoby na vianočné perníky. S našimi výrobkami môžete vytvoriť množstvo rôznych kreácií pre vaše koláče. Potravinárske farby sú k dispozícii v niekoľkých druhoch. Gélové farby sú najlepšie na farbenie cukrovej hmoty a maslových krémov. Práškové farby v tejto kategórii sú ideálne na zdobenie cukrových kvetov. Pastelové odtiene dodajú vašim postavičkám krásne líčenie. Jedlé zlaté práškové farbivo sa v kombinácii s alkoholom zmení na zlatú farbu, ktorá je ideálna na marcipán, cukrovú hmotu alebo maslový krém.

Filtrovať
Zoradiť
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.