Loading...

Plechy na muffiny

Muffiny ako obľúbený múčnik sú stále populárnejšie. Piecť ich môžete v priamo na to určenom plechu, ktorý má praktické otvory. Do jednotlivých otvorov vložíte košíčky na muffiny a cesto.

Odolné plechy na muffiny

Plechy na pečenie muffinov sú praktické, odolné, ľahko umývateľné. Majú nepriľnavú teflonovú vrstvou, ďalšou kategóriou sú silikónové plechy. Plechy na muffiny zo silikónu sú pružné a nepriľnavé, takže hotové muffiny z plechu ľahko vyberiete. Vybrať si môžete rôzne varianty týchto plechov. S kvalitnými plechmi je pečenie veľmi jednoduché. Vďaka dobrej tepelnej vodivosti sú tieto tortičky prepečené rovnomerne. Vysoko odolný povrch plechov a foriem uľahčí prácu a ľahko sa udržiava. Vybrať si môžete z plechov Banquet, Ibili, Silikomart, Orion a z mnohých ďalších značiek. Plechy z našej ponuky sú vyrábané zo zdravotne vyhovujúcich a veľmi kvalitných materiálov, ktoré nie sú náročné na údržbu. Ušetríte si tak čas.

Filtrovať

Orion forma na muffiny s nepriľnavým povrchom GRANDE (na 24 ks)

Mini forma na muffiny/koláčiky s kvalitným nepriľnavým povrchom, ktorý zabraňuje pripáleniu aj pri mi
13,00 EUR
Na sklade posledný 1 kus

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.