Loading...

Patchwork na marcipáne

Patchwork je veľmi jednoduchá a efektná metóda zdobenia tort. Pomôcky na patchwork sú vlastne akési vykrajovačky a otlačovače v jednom. Stačí vyvaľkať kúsok marcipánu či fondánu (môže byť biely aj farebný) na tenkú placku, a následne pritlačením patchwork na hmotu vytvoríte priamo luxusné dekorácie. V tejto kategórii nájdete bohato zdobené vykrajovačky na výrobu dekorácie typu jedlá čipka, ktoré po vykrojení už len pripevníte na tortu pomocou jedlého lepidla.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Máte už hotovú marcipánovú tortu a premýšľate, ako ju ozdobiť a ozvláštniť? Skúsili ste už patchwork na marcipán? Je to naozaj jednoduchý a osviežujúci spôsob, ako dosiahnuť krásnu a originálnu tortu. Na prvý pohľad bude torta vyzerať luxusne, ako z cukrárne.

 

Ide o techniku, keď marcipánovú hmotu rozvaľkáte približne na hrúbku 2 mm a vami zvolený vzor vytlačíte do hmoty. Hmotu musíte orezať zo všetkých strán. Na zjednodušenie práce odporúčame použiť mikroténové vrecko, ktoré priložte na hmotu a do hmoty vtláčajte cezeň.

 

Vďaka tomu zabránite lepeniu sa na patchwork a hmotu, ktorú potrebujete odstrániť, odstránite ľahšie. Ak sa vám bude hmota lepiť a nechcete použiť mikroténové vrecko, odporúčame potrieť vykrajovačku kvapkou oleja.

 

Ponúkame patchwork na marcipán v rôznych tvaroch. Väčšinou ide o celé kvetiny, kvety, listy a pod. Vykrajovačky na marcipán sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý vám vydrží naozaj dlho.

 

Už hotové vykrojené vzory ľahko pridáte na tortu a môžete ich pomocou potravinárskych farieb ozdobiť, podľa potreby. Tento štýl zdobenia tort a zákuskov je jednoduchý, ale za to veľmi efektívny.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.