Loading...

Ozdobovacie špičky Ibili

Zdobiace špičky Ibili na zdobenie koláčov a tort nie sú nič iného než malé kovové alebo plastové špice, pomocou ktorých pretláčate krém, aby ste vytvorili zaujímavé vzory. Špice na zdobenie tort budú fungovať aj pri vytváraní nápisov a zdobení sušienok alebo muffinov. Každá ozdobovacia špička je jedinečná, pretože vytvára zaujímavý a osobitý vzor. Výrobky vyrobené z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele a plastov sú bezpečné a hygienické. Vďaka tomu môžeme stráviť sobotu alebo nedeľu poobede s najmladšími deťmi a krásne zdobiť pečené sladkosti. Ozdobovacie špičky, ktoré sú k dispozícii v našom obchode majú veľa vzorov ktoré môžete vytvoriť pretláčaním smotany alebo krému cez ne. Vytvoríte neobvyklé kvetiny, hviezdy, mesiace, listy, kruhy, pruhy. Spoločne vytvoria úžasnú skladbu, ktorá poteší všetkých členov domácnosti alebo pozvaných hostí. Špičky ponúkame jednotlivo alebo v súpravách a budú užitočné v každej kuchyni pre milovníkov sladkého pečiva, ale tiež pre tých, ktorí majú radi umeleckú výzdobu sladkých jedál. Špice s možnosťou jednoduchého čistenia budete môcť používať v každej kuchyni veľa rokov.

Filtrovať
Zoradiť

Súprava koncoviek na zdobenie 12 ks

Cukrárske špičky s 12 rôznymi zakončeniami.
25,60 EUR
Na sklade posledné 3 kusy

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.