Loading...

Miska Creme brulee

Aristokracia medzi francúzskymi dezertmi. Jeden z najslávnejších a zaslúžených, a zároveň skvele jednoduchý. Lahodný, jemný krém s vanilkovo-vaječným krémom, pečený pod tenkou chrumkavou vrstvou karamelu. Stačí mať správne misky na tento lahodný dezert a môžete si ho doma pripraviť aj vy. Vo svojej najzákladnejšej podobe je creme brulee krémový pečený puding s krehkou pokrývkou z rozpusteného cukru, ktorý praskne, keď ho jemne poklepete lyžičkou. Puding sa vyrába s ťažkým krémom, vajcami, cukrom a vanilkou. Roztavená cukrová kôrka bude pri podávaní mierne teplá alebo izbovej teploty, ale puding pod ňou by mal byť studený. Môžete pridávať karamel alebo ovocie na dno, ale klasická verzia je obyčajná vanilka. Misky na creme brulee vám umožnia vytvoriť cukrovú vrstvičku zapečením v rúre a to v klasickej aj v mikrovlnnej. Je možné používať ich v rúre až do +280 stupňov Celzia. Keramika je odolný materiál, ktorý je možné využiť mnohými spôsobmi. Tieto misky majú veľmi pekný dizajn, sú preto vhodné na priame podávanie tohto jedinečného dezertu. Výhodou je pestrá ponuka farieb, môžete si tak vytvoriť kolekciu misiek, ktorá bude ladiť s prestretým stolom. Podľa potreby sa dajú umývať v umývačke riadu, nehrozí ich prasknutie. Na prípravu creme brulee sa vám bude hodiť tiež pištoľ, ktorou pripravíte chrumkavú karamelovú kôrku. Môžete tak tento dezert pripraviť presne tak, ako to robia praví profesionáli. Vybrať si môžete napríklad misky výrobcu Emil Henry či iných známych značiek, ktoré v našom eshope nájdete.

Filtrovať

Porcelánová miska na crème brûlée 1 ks Mallen 9 × 5 cm KL-10759


TESTOVÁNO
Porcelánová miska na crème brûlée 1 ks Mallen 9 × 5 cm KL-10759
Zapekacia miska na crème brûlée s priemerom 9 cm.
2,90 EUR
Na sklade posledný 1 kus

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.