Loading...

Marcipánová figurka zajíček Kolle 5,5x3,5 cm, 15 g

Marcipánová figurka zajíček Kolle, 15 g.
Na sklade > 10 ks
U vás 5.10.2026

2,10 €
14 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
90 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Ručne modelovaná marcipánová figurka s prirodzenou mandľovou chuťou a vôňou. Skvele sa hodí na zdobenie veselých detských tort. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúriek. Pre zvýraznenie farieb môžete použiť práškové farby, ktorými dosiahnete napríklad perleťový efekt. Na pripevnenie figúrky na povrch torty môžete použiť párátko alebo jedlé lepidlo, prípadne domácku zmes zo bieleho a práškového cukru. Marcipán je bez geneticky upravovaných surovín.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 15 g

Zloženie produktu

Cukor, mandle (36 %), voda, sirup z invertného cukru, zvlhčovadlo (sorbitol, invertáza), alkohol, vaječný bielok, potravinárske farbivá: E120, E100, E131, E132, E151, E153, karamelový sirup, E171 (zoznam farbív nájdete na etikete jednotlivých výrobkov).

Alergény vajcia, orechy

Krajina pôvodu

Česká republika

Výrobná spoločnosť
Frischmann Vyškov spol. s.r.o.
P. Bezruče 7 Vyškov 68201
j.smidova@marcipan-vyskov.cz
www.marcipan-vyskov.cz

Technické parametre

Kategória: Marcipánové figúrky na tortu
Veľkonočné dekorácie, figúrky a ozdoby
Výrobca Frischmann vyškov
EAN 8595242810712
Kód produktu 1071

Recenzia

100 %
Pekný zajačik
Pekné vytvarované a veselé vyfarbenie
Dobre.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Bestseller
Marcipánová figúrka ničiteľ, Creeper 56 g

Marcipánová figúrka ničiteľ, Creeper 56 g

Marcipánová figúrka ničiteľ Creper, 56 g.

4,30 €
7.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46 g

Marcipánová figúrka Minecraft, 46 g.

4,40 €
9.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figúrka Minecraft Alex 8x4 cm, 46 g

Marcipánová figúrka Minecraft Alex, 46 g.

4,30 €
9.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figúrka mrkvičky 3,5x2 cm, 60 g

Marcipánová figúrka mrkvičky, 60 g. Balenie 12 ks

5,70 €
9.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks