Loading...

Marcipánová figurka kurča Kiki 4,5x3,5 cm, 24 g

Marcipánová figúrka kurča Kiki, 24 g.
Na sklade > 10 ks
U vás 5.10.2026

2,30 €
9.6 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
90 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Ručne modelovaná marcipánová figúrka s prirodzenou mandľovou chuťou a vôňou. Skvele sa hodí na zdobenie veselých detských tort, Usnadní vám prácu s modelovaním figúrok. Pre zdôraznenie farieb môžete použiť práškové farby, ktorými dosiahnete napríklad perleťový efekt. K pripevneniu figúrky na povrch torty môžete použiť párátko alebo jedlé lepidlo, prípadne domáci zmes zo bieleho a práškového cukru. Marcipán je bez geneticky upravovaných surovín.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 24 g

Zloženie produktu

Cukor, mandle (36 %), voda, sirup z invertného cukru, zvlhčovadlo (sorbitol, invertáza), alkohol, vaječný bielok, potravinárske farbivá: E120, E100, E131, E132, E151, E153, karamelový sirup, E171 (zoznam farbív nájdete na etikete jednotlivých výrobkov).

Alergény vajcia, orechy

Krajina pôvodu

Česká republika

Výrobná spoločnosť
Frischmann Vyškov spol. s.r.o.
P. Bezruče 7 Vyškov 68201
j.smidova@marcipan-vyskov.cz
www.marcipan-vyskov.cz

Technické parametre

Kategória: Marcipánové figúrky na tortu
Veľkonočné dekorácie, figúrky a ozdoby
Výrobca Frischmann vyškov
EAN 8595242810316
Kód produktu 1031kiki

Recenzia

100 %
Nádherné výrobky, ďakujem
100 %
Pekná baba
Spokojnosť s objednaným produktom
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Bestseller
Marcipánová figúrka ničiteľ, Creeper 56 g

Marcipánová figúrka ničiteľ, Creeper 56 g

Marcipánová figúrka ničiteľ Creper, 56 g.

4,30 €
7.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46 g

Marcipánová figúrka Minecraft, 46 g.

4,40 €
9.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figúrka Minecraft Alex 8x4 cm, 46 g

Marcipánová figúrka Minecraft Alex, 46 g.

4,30 €
9.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Marcipánová figúrka mrkvičky 3,5x2 cm, 60 g

Marcipánová figúrka mrkvičky, 60 g. Balenie 12 ks

5,70 €
9.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks