Loading...

Kakaové maslo farbené na lesnú zelenú 56g

bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
kóšer kóšer
Farebné kakaové maslo od spoločnosti Roxy and Rich. Odtieň lesná zelená. Balenie 56 g.
PREDAJ UKONČENÝ
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Kakaové maslo Roxy & Rich s trblietavým efektom možno použiť na čokoládu, torty a dezerty. Môžete si vybrať z mnohých farieb. Je 100 % jedlé, bez lepku a laktózy, vhodné pre vegetariánov a vegánov. Farba sa rozpúšťa priamo v nádobe v mikrovlnnej rúre alebo vo vodnom kúpeli a potom je pripravená na použitie v tekutom stave - veľmi jednoduché použitie. Prebytočná farba vo fľaštičke stuhne a môže sa použiť inokedy. Vždy zohrievajte len 10 sekúnd, pretrepte a opäť 10 sekúnd zohrievajte - dávajte pozor, aby ste sa nespálili. Kakaová farba by sa nemala temperovať. Môže sa nanášať štetcom, airbrushom alebo prstami.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 56 g

Zloženie produktu

Kakaové maslo, farbivo: E170, E133, E102. E102 môže mať negatívny vplyv na aktivitu detí a ich schopnosť sústrediť sa

Krajina pôvodu

Kanada

Ďalšie informácie

Farba zelená
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametre

Výrobca Roxy and Rich
EAN 752830625617
Kód produktu bc2.016st

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Kakaové maslo farebné 78 g — svetlomodrá

Kakaové maslo, farba Sky Blue od Roxy and Rich. Balenie 78 g.

11,40 €
14.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Kakaové maslo farebné 56 g Cardinal Red

Farebné kakaové maslo oživí každý dezert. Farba Cardinal Red. Balenie 78 g.

11,90 €
21.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Kakaové maslo farebné, 78 g — mandarínka, pomaranč

Farebné kakaové maslo, ktoré oživí každý dezert. Farba: mandarin orange. Balenie: 78 g.

11,40 €
14.6 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Kakaové maslo farebné 78 g hazelnut brown

Kakaové maslo, farba Hazelnut Brown od Roxy and Rich. Balenie 78 g.

12,40 €
15.9 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus