Loading...

Jedlý papier Superman a Batman

Komiksových hrdinov Supermana a Batmana obdivujú chlapci všetkých vekových kategórií. Ak ich chcete potešiť, vytvorte im tortu, na ktorú položíte jedlý papier so Supermanom alebo Batmanom. Je to veľmi efektívny spôsob, ako tortu ozdobiť ľahko a rýchlo a vďaka motívu z komiksu urobíte radosť svojmu oslávencovi. Nemusíte byť profesionálny cukrár, aby vaša torta vyzerala dokonalo. Jedlý papier na tortu s obrázkom je určený pre každé dieťa aj tínedžera. Ide o tenký oblátkový papier určený na obrázkové torty vyrábané na základe krémov a šľahačky a na výrobu hotových oblátkových listov na torty v tvare otvorenej knihy. Obrázok je urobený na tenkom oblátkovom papieri a odporúča sa nanášať priamo na krémy vo svetlej farbe, oblátka absorbujúca vlhkosť z podkladu zmäkne a natrvalo sa zmieša s tortou. Hotový obrázok s obľúbenými hrdinami, ktorý si jednoducho položíte na tortu alebo iný dezert je okamžite pripravený na použitie bez nutnosti ďalších úprav. Vytlačený je na ľahko použiteľnom jedlom papieri rôznych rozmerov. Jedlý papier môžete upraviť do požadovaného tvaru pomocou bežných nožníc alebo kovových nožov. Pri kladení cukrového papiera na tortu pokrytú smotanovým krémom ho stačí rovnomerne rozložiť tak, aby pod ním neboli žiadne vzduchové bubliny. Tortu potiahnutú poťahovacou hmotou alebo marcipánom pred umiestnením papiera potrite jedlým lepidlom alebo navlhčite vodou. Jedlý papier môžete tiež valcovať do poťahovacej hmoty skôr než stuhne a pokiaľ je stále plne plastická. Pri umiestnení výtlačku na čokoládu sa ubezpečte, že nestuhne úplne. Jedlý papier môžete po aplikácii aj zafixovať jedlým gélom. Zvýraznia sa jeho farby a zvýši lesk.

Filtrovať

Jedlý papier Superman, Flash a Batman 20 cm

Jedlý papier s potlačou Spiderman, Flash a Batman. 20 cm.
4,40 EUR
Na sklade > 5 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.