Loading...

Jedlý papier Medvedík Pú

Vášmu dieťatku sa rozžiaria oči, keď mu na narodeniny či sviatok pripravíte tortu, na ktorej bude ozdobný jedlý papier s motívom medvedíka Pú.

Jedlý papier na tortu medvedík Pú

Jedlý papier na tortu medvedík Pú je vyrobený z cukrovej oblátky a potlačený jedlými potravinárskymi farbami. Vhodný je na ozdobenie torty pre dievčatá aj pre chlapcov. Jedlý papier na tortu sa aplikuje veľmi jednoducho, vďaka čomu môže krásnu tortu pripraviť aj menej skúsený cukrár. Tortu je možné pripevniť pomocou jedlého gélu, ktorý si takisto u nás môžete kúpiť. Papier vynikne na torte ozdobenej krémom či šľahačkou aj na torte potiahnutej marcipánom či poťahovacou hmotou. Jedlý papier je najrýchlejšia dekorácií na zdobenie tort, navyše môžete využiť rôzne doplňovacie dekorácie, napríklad figúrku medvedíka Pú a jeho priateľov z marcipánu.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.