Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 180,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku
★ ★ ★ ★ ★
Super obchod nasla som všetko, čo som potrebovala.

Jedlý papier nie je určený na ďalší predaj. Výroba trvá 1–2 pracovné dni od objednania.

Technické parametre

Kategória: Jedlé papierové zvieratá
Jedlý papier koniec
Jedlý papier
Kone
Výrobca Magic
EAN 2700001249153
Kód produktu pic029

Recenzia

Krásne
20 %
Farby neboli také sýte ako na obrázku. Všetko bolo skôr hnedošedé. Čo je škoda.
100 %
jedlý papier s koňom je na torte krásny, ešte som ho nepoužila
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

-65 %
Fóliový balónik kůň 64 cm

Fóliový balónik kůň 64 cm

Balónik v tvare koníka, 64 cm.
3,70 €
1,30 €

Na sklade > 10 ks

Jedlý papier Kôň Spirit, fialové pozadie, 19,5 cm


4,00 €

Na sklade > 10 ks

Jedlý papier biely „Kone vo vlnách“ 19,5 cm


4,00 €

Na sklade > 10 ks

Figúrka na tortu Kôň 3D, 60 g, z kokosovej hmoty, 4 × 6 cm

Figúrka na tortu kôň 3D, 60 g. Vyrobená z kokosovej hmoty.

4,30 €
7.2 € / 100g

Na sklade 5 ks

Forma na pečenie kôň 1,8 l, 33 cm

Forma na pečenie v tvare koníka – ideálna na detské torty k narodeninám a iným príležitostiam. Dĺžka

20,50 €

Na sklade posledný 1 kus

Forma na tortu hlava koňa 37 × 7,5 cm

Forma na tortu z pocínovaného plechu rovnomerne rozvádza teplo, takže korpus je vždy do zlatista prep

13,80 €

Na sklade 5 ks

Jedlý papier nalepte na tortu a zvýraznite farby:

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g

Gél na jedlý papier

3,70 €
4.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g

Gél na jedlý papier 50 g

2,60 €
5.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gél na jedlý papier Modecor – tubička 50 g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gél na jedlý papier, ktorý spoľahlivo prilepí obrázok na tortu,

3,90 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Želírovací sprej na ovocie a jedlý papier, 200 ml

Gélový sprej na ovocie a jedlý papier. Balenie 200 ml.

10,40 €
5.2 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

ďalšie produkty s témou koní

-65 %
Fóliový balónik kůň 64 cm

Fóliový balónik kůň 64 cm

Balónik v tvare koníka, 64 cm.
3,70 €
1,30 €

Na sklade > 10 ks

Silikónová forma „Hlava koňa“ 6 × 6 cm

Silikónová forma v tvare konskej hlavy.

3,10 €

Na sklade 5 ks

Jedlý papier – biely kôň na snehu, 19,5 cm


4,00 €

Na sklade > 10 ks

Jedlý papier neónové farby kone fantasy 19,5 cm


4,00 €

Na sklade > 10 ks

Silikónová forma „Bežiaci kôň“ 7 × 7 cm

Silikónová forma „Kôň bežiaci“ od Cakesicq.

5,60 €

Na sklade > 5 ks

Jedlý papier: kone v jesennej prírode, 19,5 cm


4,00 €

Na sklade > 10 ks