Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 180,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku
★ ★ ★ ★ ★
Super obchod nasla som všetko, čo som potrebovala.

Jedlý papier so štýlovým motívom je určený na dekorovanie tort. Decorgel nanášajte na povrch dekorácie tenkou, rovnomernou vrstvou pomocou roznášacieho noža. Malé 50 g balenie vystačí približne na dve strany formátu A4. Pri manipulácii s jedlými dekoráciami majte suché ruky.

Zloženie produktu

Olivový olej, voda, zemiakový škrob, farbivá: E102, E110, E122, E133, E151, zahusťovadlo: maltodextrín

Krajina pôvodu

Španielsko

Ďalšie informácie

Farba mix
Výrobná spoločnosť
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Technické parametre

Kategória: Jedlý papier futbal
Jedlý papier pre chlapcov
Jedlý papier
Futbal
Výrobca Dekora
EAN 8435599741133
Kód produktu 145094

Recenzia

100 %
Spokojnosť
Papier je kvalitný a príjemný na dotyk.
Prišlo to v poriadku, je to podľa mojich predstáv.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty futbal

Zelený plech na mufíny 50 ks

Sada 50 papierových cukrárenských košíčkov na pečenie.

2,80 €

Na sklade > 10 ks

Cukrová dekorácia futbalu


4,40 €

Na sklade > 10 ks

Girlanda futbal, 4 m

Girlanda s motívom futbalu. Dĺžka: 4 m.

2,10 €

Na sklade > 10 ks

Figúrky na tortu - futbalové ihrisko

Nejedlá dekorácia na tortu futbalové ihrisko.

7,80 €

Na sklade > 10 ks

Stojan na muffiny a futbalový pohár, 41 × 34 cm

Stojan na muffiny/poháre. Rozmery: 41 × 34 cm.

7,20 €

Na sklade 5 ks

Papierová girlanda futbal „Happy Birthday“, 250 × 16,4 cm

Papierová girlanda „Happy Birthday“ s futbalovým motívom. Rozmery: 250 × 16,4 cm.

3,20 €

Na sklade posledné 2 kusy

Jedlý papier nalepte na tortu a zvýraznite farby:

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g

Gél na jedlý papier 50 g

2,60 €
5.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g

Gél na jedlý papier

3,70 €
4.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Želírovací sprej na ovocie a jedlý papier, 200 ml

Gélový sprej na ovocie a jedlý papier. Balenie 200 ml.

10,40 €
5.2 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Gél na jedlý papier Modecor – tubička 50 g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gél na jedlý papier, ktorý spoľahlivo prilepí obrázok na tortu,

3,90 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks