Loading...
Akcia
Jedlé práškové farbivo Fractal – Lemon Yellow (3 g) 6122

Jedlé práškové farbivo Fractal – Lemon Yellow (3 g) 6122

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovanie (odmerané množstvo farby zakvapkáme alkoholom).
PREDAJ UKONČENÝ
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 527,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Akurát som nemala faktúru v balíku tak som si na rýchlo hľadala email či je v balíku všetko
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovanie (odmerané množstvo farby pokvapkáme alkoholom). Použijete ho na farbenie polev, krémov, potahovacích hmôt alebo roztopenej bielej čokolády. Pri farbení hmôt dosiahnete ešte lepší výsledok s gélovým farbivom.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 3 g

Zloženie produktu

E104

Krajina pôvodu

Maďarsko

Ďalšie informácie

Farba žltá
Výrobná spoločnosť
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametre

Výrobca dortis
EAN 5999092900099
Kód produktu DR-6122

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Jedlá prášková farba Fractal - Burgundy (1,5 g) 6253 dortis

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

5,50 €
366.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal – magenta (1,5 g) 6256 dortis

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z fondantu za suc

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne prachové perleťové farbivo Fractal – Aurora Green (2 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

7,10 €
355 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľo

5,50 €
366.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks