Loading...

Fondánová, poleva Dip & Drip

Cukrárska glazúra (známa aj pod názvom fondánová poleva alebo royal icing) je sladučká biela hmota, ktorá sa najčastejšie používa na zdobenie perníkov a sušienok, alebo ako poleva na venčeky. V tejto kategórii nájdete zmesi na prípravu tohto typu polevy, do ktorých stačí pridať vodu a môžete sa pustiť do zdobenia, nájdete tu aj špeciálnu stekajúcu polevu Dip& Drip. Glazúru pripravte podľa návodu a naplníte ňou ozdobovacie vrecúška. Do pripravenej glazúry môžete primiešať aj potravinárske farbivo a vytvoriť tak viac farebných odtieňov. Dekorácie z cukrárskej glazúry po chvíľke stuhnú, takže vydržia veľmi dlhý čas a dodávajú pečivu sladkú chrumkavú textúru.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Cukrárska glazúra je jedným z najobľúbenejších druhov zdobenia. Dodáva sa vo forme prášku, ktorý zmiešate s vodou, alebo už namiešaná hotová glazúra, pripravená na okamžité použitie. Glazúra vo forme prášku je vhodná pre tých, ktorí si sami chcú určiť hustotu na dekorácie.

 

Kráľovská glazúra má žiarivo bielu farbu, je tak perfektná na vytváranie svadobnej dekorácie na tortu alebo zdobenie perníkov. Ak chcete vytvárať farebné dekorácie, nie je problém glazúru ofarbiť pomocou gélových farieb alebo iného potravinárskeho farbiva.

 

Glazúra sa používa výhradne na zdobenie pomocou cukrárskych vrecúšok či fľaštičiek. S fľaštičkami sa manipuluje jednoduchšie, nestáčajú sa tak, takže ak zdobíte s deťmi, voľte práve tie.

 

S glazúrou môžete vytvárať ozdobné nápisy či maľovať obrázky, proste čokoľvek vás napadne. Pomocou rôzne tvarovaných cukrárskych špičiek zvládnete s glazúrou dekoráciu typu čipka (k presnejším líniám čipky vám dopomôžu tortové šablóny), alebo tvorbu jedlých kvetov a ďalších drobných ozdôb.

 

Glazúra sa hodí na zdobenie zákuskov s hladkým pevným povrchom. Vynikne na perníkoch alebo inom plochom druhu cukroviniek a na poťahovacej hmote. Hodí sa aj na zdobenie dekorácií z modelovacej hmoty či marcipánu.

 

Glazúra je hmota vyrobená prevažne z jemne mletého cukru, je tak vhodná na zdobenie akéhokoľvek sladkého pečiva. Po zaschnutí stuhne a dekorácie tak budú dlhý čas držať tvar.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.