Loading...

Fondánová, poleva Dip & Drip

Cukrárska glazúra (známa aj pod názvom fondánová poleva alebo royal icing) je sladučká biela hmota, ktorá sa najčastejšie používa na zdobenie perníkov a sušienok, alebo ako poleva na venčeky. V tejto kategórii nájdete zmesi na prípravu tohto typu polevy, do ktorých stačí pridať vodu a môžete sa pustiť do zdobenia, nájdete tu aj špeciálnu stekajúcu polevu Dip& Drip. Glazúru pripravte podľa návodu a naplníte ňou ozdobovacie vrecúška. Do pripravenej glazúry môžete primiešať aj potravinárske farbivo a vytvoriť tak viac farebných odtieňov. Dekorácie z cukrárskej glazúry po chvíľke stuhnú, takže vydržia veľmi dlhý čas a dodávajú pečivu sladkú chrumkavú textúru.

Filtrovať
Zoradiť

Super Drip svetložltá 300g

ZĽAVA
12%
Super Drip svetložltá 300g
S týmto žltým SuperDripom môžete pripraviť tie najúžasnejšie koláče. Balenie 300 g.
10,50 EUR
Na sklade posledný 1 kus

Cukrárska glazúra je jedným z najobľúbenejších druhov zdobenia. Dodáva sa vo forme prášku, ktorý zmiešate s vodou, alebo už namiešaná hotová glazúra, pripravená na okamžité použitie. Glazúra vo forme prášku je vhodná pre tých, ktorí si sami chcú určiť hustotu na dekorácie.

 

Kráľovská glazúra má žiarivo bielu farbu, je tak perfektná na vytváranie svadobnej dekorácie na tortu alebo zdobenie perníkov. Ak chcete vytvárať farebné dekorácie, nie je problém glazúru ofarbiť pomocou gélových farieb alebo iného potravinárskeho farbiva.

 

Glazúra sa používa výhradne na zdobenie pomocou cukrárskych vrecúšok či fľaštičiek. S fľaštičkami sa manipuluje jednoduchšie, nestáčajú sa tak, takže ak zdobíte s deťmi, voľte práve tie.

 

S glazúrou môžete vytvárať ozdobné nápisy či maľovať obrázky, proste čokoľvek vás napadne. Pomocou rôzne tvarovaných cukrárskych špičiek zvládnete s glazúrou dekoráciu typu čipka (k presnejším líniám čipky vám dopomôžu tortové šablóny), alebo tvorbu jedlých kvetov a ďalších drobných ozdôb.

 

Glazúra sa hodí na zdobenie zákuskov s hladkým pevným povrchom. Vynikne na perníkoch alebo inom plochom druhu cukroviniek a na poťahovacej hmote. Hodí sa aj na zdobenie dekorácií z modelovacej hmoty či marcipánu.

 

Glazúra je hmota vyrobená prevažne z jemne mletého cukru, je tak vhodná na zdobenie akéhokoľvek sladkého pečiva. Po zaschnutí stuhne a dekorácie tak budú dlhý čas držať tvar.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.