Loading...

Formy na laskonky

Laskonky patria medzi najobľúbenejšie dezerty u nás. Aby ste si ich sami vyrobili nemusíte byť profesionálny cukrár. Stačí vám na to jediné - kvalitná forma na laskonky. Formy na pečenie týchto dezertov sú nutnosťou pre všetkých milovníkov tohto sladkého pečiva oválneho alebo okrúhleho tvaru. Plastová šablóna na laskonky umožní precízne vytváranie jednotlivých kúskov. Vyrobiť môžete mini laskonky hneď v počte niekoľkých kusov. Potom ich stačí už len spojiť lahodným parížskym či kokosovým krémom. Formy na laskonky položíte na vymazaný plech alebo na papier na pečenie. Do jednotlivých otvorov nalejte cesto, ktoré rozotriete stierkou. Následne ju opatrne odstránite a pripravené cesto vložíte do rúry. Plastová forma sa veľmi dobre udržuje. Je vyrobená z materiálu, ktorý je zdravotne vyhovujúci a vhodný na styk s potravinami.

Filtrovať

Forma na laskonky 20 ks


TESTOVÁNO
Forma na laskonky 20 ks
Plastová šablóna na prípravu dvadsiatich laskoniek s dĺžkou 30 cm.
3,50 EUR
Skladom > 50  ks

Orion Forma na laskonky malé (na 20 ks) 124921 dortis

Forma na sněhové laskonky.
4,10 EUR
Skladom > 10  ks

Tescoma Forma na laskonky DELLA CASA (na 15 ks)

Připravte si oblíbené domácí laskonky.
12,40 EUR
Není skladem

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.

Nastavenie cookie