Loading...

Forma na šachovnicovú tortu

Šachovnicová forma na tortu je súprava pozostávajúca z troch okrúhlych foriem a plastového dvojitého disku na uľahčenie odlievania cesta. Formy sú vyrobené z ocele s nepriľnavým povrchom a disk je vyrobený z odolného plastu. Súprava umožňuje ľahko vykúzliť úžasnú tortu na rôzne príležitosti. Ak chcete získať šachovnicový efekt, vložte disk do formy, vzniknuté časti naplňte rôznymi farbami cesta, disk opatrne vyberte, umyte a osušte. Postup zopakujte aj pri ostatných plátoch a podľa potreby zmeňte poradie farieb cesta. Hotové vrchné časti koláča môžete potrieť tenkou vrstvou krému. Zdobená šachovnicová torta vzbudí radosť medzi hosťami každej oslavy po rozkrojení prvej porcie.

Filtrovať
Zoradiť

Súprava okrúhlych tortových foriem šachovnica

Vytvorte si s touto súpravou torty, ktoré majú po rozkrojení vzor šachovnice. Hrajte sa s fantáziou,
14,00 EUR
Nie je na sklade

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.