100% jedlý potlač potlače dortu - tiež nazývaný cukrový potlač - s motívom časti témy od Paw Patrol. Fondánový list je bez cukru a je vyrobený z oplatkového papiera. Potlač musíte na tortu dať niekoľko hodín pred podávaním, potom bude mäkká a lahodná. Fondánový list má priemer 20 cm.
olivový olej, voda, zemiakový škrob. Farby: E102, E122, E133, E151. Zahusťovadlo: maltodextrín.
| Energetická hodnota kJ | 1376 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 328,8 kcal |
| Tuk | 0,0 g |
| - z toho nasýtených | 0,0 g |
| Sacharidy | 69 g |
| - z toho cukry | 0,4 g |
| Bielkoviny | 0,0 g |
| Soľ | 0,1 g |
Španielsko
| Farba | ružová |
| Kategória: | Jedlý papier prasiatko Pepa |
| Prasiatko Pepa | |
| Výrobca | Dekora |
| EAN | 8435599743984 |
| Kód produktu | 236044 |