Loading...

Figúrky na tortu Hello Kitty

Hello Kitty je ozajstný fenomén nielen u nás, ale aj na celom svete. Malá biela mačička s mašľou sa často objavuje ako motív na oblečení, taškách, školských potrebách, ale aj ako forma na tortu alebo ako nejedlá dekorácia. Hello Kitty preslávila japonský trend kawaii a prvýkrát sa objavila v roku 1974 na plastovej peňaženke. V USA sa objavila až v roku 1976. Hello Kitty je fenomén, ktorý má svoje figúrky, komiksy, reštaurácie alebo dokonca dva zábavné parky. U nás si môžete vybrať nejedlé figúrky, ktorými ozdobíte tortu alebo slávnostne prestretý stôl. Túto postavičku milujú predovšetkým malé dievčatká. Narodeninová torta s bielou či ružovou poťahovacou hmotou ozdobená touto dekoráciou rozhodne poteší. Ak necháte malej oslávenkyni figúrku na pamiatku, bude to jej najlepší narodeninový deň vôbec. Figúrky sú licenčným tovarom spoločnosti, nie sú to žiadne kópie. Vyrobené sú z plastu, ktorý spĺňa všetky normy na tovar určený na kontakt s potravinami.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.