Loading...

Farby prachu Roxy a Rich Roxy a Rich

Spoločnosť Roxy & Rich neúnavne pracovala na tom, aby dekoratérom priniesla najlepšie dostupné práškové farby. Od farieb cez lesky až po okvetné lístky a zvýrazňovače. Spoločnosť Roxy & Rich poskytla najživší a najrozmanitejší sortiment jedlých práškových farieb s najlepším krytím. Náš sortiment farieb poskytuje sýte a intenzívne farby, ktoré sú odolné voči vyblednutiu aj na slnku. Lesklé práškové farby dodajú všetkým vašim jedlým aj nejedlým dekoráciám obrovský lesk a žiarivé farby. Ďalším skvelým radom sú zvýrazňovacie prachové farby. Dodajú vašim dekoráciám metalický povrch a obrovský lesk, podobne ako disko prach, len tento je úplne jedlý. Kvalitu týchto práškov musíte naozaj vidieť, aby ste uverili. Či už ste skúsený cukrár, ktorý hľadá tú najlepšiu povrchovú úpravu, alebo začiatočník dekorátor, ktorý chce ušetriť čas a zároveň získať žiarivé farby, s Roxy & Rich Dusts nemôžete urobiť chybu.


Filtrovať produkty
Počet produktov: 39
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue

Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue

Prachová farba Natural Midnight Blue. Balenie 5 g.

10,00 €
200 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prašný farebný prášok 5 g Natural Yellow

Prašný farebný prášok 5 g Natural Yellow

Prašný prášok Natural Yellow. Balenie 5 g.

6,40 €
128 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Black

Prašná farba 5 g Natural Black

Prašné farbivo Natural Black. Balenie 5 g.

5,60 €
112 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Fuchsia

Prašná farba 5 g Natural Fuchsia

Prachová farba Natural Fuchsia. Balenie 5 g.

6,90 €
138 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašný farebný prášok 5 g Natural Purple

Prašný farebný prášok 5 g Natural Purple

Prašková farba Natural Purple. Balenie 5 g.

6,90 €
138 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašný farebný prášok 5 g Natural Blue

Prašný farebný prášok 5 g Natural Blue

Prašné farbivo Natural Blue. Balenie 5 g.

9,00 €
180 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Brown

Prašná farba 5 g Natural Brown

Prašné farbivo Natural Brown. Balenie 5 g.

8,10 €
162 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g, lesná zelená

Prachová farba 4 g, lesná zelená

Prašková farba – lesná zelená. Balenie: 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Prehrať video
Prašné farbivo v prášku 4 g, toskánska hnedá

Prašné farbivo v prášku 4 g, toskánska hnedá

Prašná farba toskánska hnedá. Balenie 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prašná farba 4 g, superčierna

Prašná farba 4 g, superčierna

Prachová farba – hlboká čierna. Balenie 4 g.

8,40 €
210 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prašný pigment 5 g Natural Green

Prašný pigment 5 g Natural Green

Prašné farbivo Natural Green. Balenie 5 g.

8,90 €
178 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g — neónovo zelená

Prášková farba 4 g — neónovo zelená

Prachová farba neónovo zelená. Balenie: 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Prehrať video
Prašná farba 4 g, bordová

Prašná farba 4 g, bordová

Prašné farbivo v prášku bordovej farby. Balenie 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Akcia
Prehrať video
Prašná farba 4 g – tyrkysová (teal)

Prašná farba 4 g – tyrkysová (teal)

Prašný odtieň tyrkysovej. Balenie 4 g.

6,00 €
150 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g, superčervená

Prachová farba 4 g, superčervená

Prachová farba Superčervená. Balenie 4 g.

8,40 €
210 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Bronze

Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Bronze

Prašná kovová farba Bronze. Balenie 2,5 g.

6,50 €
260 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Orange

Prašná farba 5 g Natural Orange

Prachový odtieň Natural Orange. Balenie 5 g.

6,40 €
128 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g — highlighter Lovely Rose Gold

Prachová metalická farba 2,5 g — highlighter Lovely Rose Gold

Metalická prášková farba v odtieni Lovely Rose Gold. Obsah balenia: 2,5 g.

6,80 €
272 € / 100g

Na sklade 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – červená

Prachová farba 4 g – červená

Prachová farba červená. Balenie 4 g.

6,10 €
152.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – zlatá

Prachová farba 4 g – zlatá

Prachová farba zlatá. Balenie 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – tyrkysová

Prachová farba 4 g – tyrkysová

Prašný prášok – tyrkysový. Balenie: 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g – zelený javorový list

Prášková farba 4 g – zelený javorový list

Prášková farba „zelený javorový list“. Balenie 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prašová farba 4 g neónovo-modrá

Prašová farba 4 g neónovo-modrá

Prašný prášok neónovo modrý. Balenie: 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g — nebesná modrá

Prášková farba 4 g — nebesná modrá

Prašná farba nebesky modrá. Balenie: 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g – neónová oranžová

Prášková farba 4 g – neónová oranžová

Prašný odtieň neónovej oranžovej. Balenie 4 g.

5,30 €
132.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – oranžová

Prachová farba 4 g – oranžová

Prachová farba – oranžová. Balenie 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g – neónová žltá

Prášková farba 4 g – neónová žltá

Prašný pigment neónovo žltý. Balenie: 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prehrať video
Prášková farba, citrónovožltá, 4 g

Prášková farba, citrónovožltá, 4 g

Prašková farba citrónovo žltá. Balenie 4 g.

6,10 €
152.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Special Rose Gold

Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Special Rose Gold

Metalický práškový pigment v odtieni Rose Gold. Balenie 2,5 g.

6,80 €
272 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Soft Rose Gold

Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Soft Rose Gold

Metalický prášok v odtieni soft rose gold. Balenie 2,5 g.

6,80 €
272 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g — highlighter Red Amber

Prachová metalická farba 2,5 g — highlighter Red Amber

Metalický práškový pigment, odtieň Red Amber. Balenie 2,5 g.

6,80 €
272 € / 100g

Na sklade 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g, drevená

Prášková farba 4 g, drevená

Prachová farba na drevo. Balenie 4 g.

6,20 €
155 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g, modrá Imperial

Prachová farba 4 g, modrá Imperial

Prašková farba, modrá. Balenie: 4 g.

6,10 €
152.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prašková farba 4 g — levanduľa

Prašková farba 4 g — levanduľa

Prašná farba – levanduľa. Balenie 4 g.

6,40 €
160 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g svetlofialová

Prášková farba 4 g svetlofialová

Prašná farba svetlofialová. Balenie 4 g.

6,70 €
167.5 € / 100g

Na sklade 4 ks

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.