Loading...

Farby prachu Roxy a Rich

Spoločnosť Roxy & Rich neúnavne pracovala na tom, aby dekoratérom priniesla najlepšie dostupné práškové farby. Od farieb cez lesky až po okvetné lístky a zvýrazňovače. Spoločnosť Roxy & Rich poskytla najživší a najrozmanitejší sortiment jedlých práškových farieb s najlepším krytím. Náš sortiment farieb poskytuje sýte a intenzívne farby, ktoré sú odolné voči vyblednutiu aj na slnku. Lesklé práškové farby dodajú všetkým vašim jedlým aj nejedlým dekoráciám obrovský lesk a žiarivé farby. Ďalším skvelým radom sú zvýrazňovacie prachové farby. Dodajú vašim dekoráciám metalický povrch a obrovský lesk, podobne ako disko prach, len tento je úplne jedlý. Kvalitu týchto práškov musíte naozaj vidieť, aby ste uverili. Či už ste skúsený cukrár, ktorý hľadá tú najlepšiu povrchovú úpravu, alebo začiatočník dekorátor, ktorý chce ušetriť čas a zároveň získať žiarivé farby, s Roxy & Rich Dusts nemôžete urobiť chybu.

Filtrovať
Zoradiť
Vybranému filtra nezodpovedá žiadny produkt z celého sortimentu!

Zrušiť filtre

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.