Loading...

Farby do čokolády Squires Kitchen

Farby čokolády v kuchyni Squires sa dodávajú v studených aj teplých odtieňoch. Vďaka tomu ich môžete ľahko prispôsobiť svojim potrebám. Čokoládové pigmenty vám umožnia získať jedinečný dekoratívny povrch, kde napríklad zladíte farbu čokolády s farbou krému vo vnútri torty. Špeciálne zloženie farbív umožňuje intenzívne zafarbenie s malým množstvom výrobku. Jasné farby sú ideálne na použitie s bielou čokoládou. Jednoducho roztopte bielu čokoládu, pridajte vybranú farbu (farby) podľa návodu a dobre premiešajte. Takto pripravenú čokoládu môžete ihneď použiť na konečné zdobenie, na vytvorenie čokoládových figúrok atď.

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Počas týchto ôsmich rokov sme neustále pracovali na zdokonaľovaní našich produktov a služieb, aby sme vám mohli poskytnúť tie najlepšie možné zážitky. Naša dlhodobá prítomnosť na trhu je pre nás zárukou stability a schopnosti prispôsobiť sa meniacim sa potrebám zákazníkov.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8.500 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Sme hrdí na to, že sme už spracovali viac ako 340 000 objednávok. Toto impozantné číslo nám dodáva dôveru a potvrdzuje našu oddanosť poskytovať vám najlepší možný servis. Vaša dôvera je pre nás kľúčová, a preto sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby a spĺňať vaše očakávania.

Tých 83 000+ spokojných zákazníkov nás inšpiruje k ďalšiemu zdokonaľovaniu našich služieb a rozširovaniu našej ponuky. Ďakujeme vám za dôveru, ktorú ste nám vložili.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.