Loading...

Extrúder

Každý extrudér znamená nekonečné možnosti umiestnenia vašich obľúbených motívov na torty, zákusky a iné pekárske a cukrárske výrobky. Ak vás zaujíma, aké zázraky dokáže tento skvelý pomocník vytvoriť, je to fantastické kvetinové, ažurové a geometrické motívy, ktoré môžete vytláčať nielen z gumpasty, fondánu alebo cesta, ale aj z keramickej hliny alebo plastelíny. Súčasťou našich extrudérov sú aj rôzne šablóny. Sú vyrobené tak, aby s nimi mohli pracovať aj začiatočníci a hobby cukrári, ktorí chcú vytvoriť príležitostné jedlé umelecké dielo. Jednotlivé nadstavce umožňujú vytvárať fenomenálne jedlé dekorácie.

Filtrovať

Extrudér - vytlačovač dekorov s nástavcami 20 ks

Extrudér – vytlačovač s nástavcami vám uľahčí prácu pri výrobe jedlých dekorácií.
24,00 EUR
Nie je na sklade

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Na vlastnom sklade máme viac ako 8 000 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 8. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky máme zadarmo od 180EUR. Navyše osobný odber v kamennej predajni je ZADARMO pre všetky objednávky.

Ponúkame Vám vernostný program, s ktorým môžete získať zľavy na každý nákup.

Predlžujeme pre Vás záruku na vrátenie nepoužitého tovaru bez udania dôvodu na 1 mesiac.